Hakkımızda

Hakkımızda

 
"ahşabı hayata geçiriyoruz"

Şirketimiz 2011 yılında İkitelli ,İstanbul’da kurulmuştur.İlk faaliyetine emprenyeli kereste ve kimyasalları satışı ve imalatı ile başlayan firmamız her geçen gün sektörle ilgili, dünyadaki ihtiyaçların gelişimini takip ederek, bugün artık tasarım ve uygulamada doğayı ve ahşabı birleştirerek,özgün bir değer ve anlam katan, hep daha güzeli ve daha iyiyi hedefleyen bir yolda ilerlemektedir.

 

Sınıflarında rakiplerine oran ile güçlü , dayanıklı , kendini her alanda ispat etmiş , ithal ve yerli , bütün standartlara uygun ve onaylı,insan sağlığı üzerinde negatif etkisi olmayan ,Emprenyeli ürünler imalatı ile Dekoratif ve koruyucu ürünler satarak,konusunda farklı ve haklı bir ayrıcalığa sahip olan firmamızın amacı;

 

Mevcut her türlü kaynağın verimli bir şekilde kullanılarak çevreyle uyumlu,sanata uygun bir yaklaşımla,devamlılığı sürdürülebilir tasarımlar oluşturmak ve oluşturulmasına ön ayak olacak emprenyeli keresteleri ve emprenye kimyasallarını müşterilerimize tedarik etmek,ve böylece konusunda öncelikle Türkiye olmak üzere Orta Doğu ve Avrupa çapında tanınan,(bayisi olduğumuz HEMEL ürünleri halihazırda tanınmakta ve kendini ispat etmiş ürünlerdir) öncü ve aranan bir kuruluş olmaktır.

 

Dinamik ve genç kadrosuyla Alageyik Orman Ürünleri,ithal ve yerli kerestelerin satışı yanında,girmiş olduğu dış mekan ahşap sektöründe kendini kanıtlamıştır.

 

Ahşap sektöründe Hemel markası ile yapılan işbirliği sonucu emprenye malzemesi olarak Tanalith-E ve Tanatone kullanılmaktadır. Ayrıca şeffaf emprenye işlemlerimiz de vakum sistemli özel makinalarla yapılmaktadır. Firmamız Hemel yetkili bayisidir , tüm ürünleri stoklarımızda bulunmaktadır.

 

Firmamız özel tasarım ahşap ürünlerinin yanı sıra,çocuklarımızı da unutmamış ve onların oynayıp vakit geçirmelerini,aynı zamanda zinde bir vücut için sportif faaliyet ile zevkli ve coşkulu vakit geçirmelerini sağlayabilecek özel tasarımlar ve Avrupa standartlarında ve ölçülerinde oyun grubu imalatları yapmaktadır.

 

Dizayn ve tasarım anlayışında,estetik, fonksiyonel,değişen dünya koşullarına uyumlu ve süreklilik sağlayıcı özellikte olmalarını ve tasarımlarında gelecekteki koşullara uyumu hedefleyen firmamız, konusunda deneyimli çalışanları,uzman kadrosuyla yurt içi ve yurt dışında önemli projelere ve satışlara imza atmış bulunmaktadır.

 

İnsan-sanat-doğa ilişkilerini uyumlu bir denge ile gerçekleştirmeyi hedefleyen firmamız için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için öncelik oluşturmaktadır ve oluşturmaya devam edecektir.